Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. Ustanovení o ochraně dat
OK

Bannerový stojan „Backdrop“

hliník

Kód výrobku:

80.1064.4

Volně postavený bannerový stojan "Backdrop" upoutá pozornost kolemjdoucích ve formě reklamní stěny. V kombinaci s obloukem "Bannerbow" pak vytvoří perfektní veletržní stánek pro každou příležitost.

Pro volně stojící "Backdrop" je třeba zvolit variantu s podstavci. Pokud již máte "Bannerbow", můžete si "Backdrop" objednat i bez podstavců a za pomoci adaptérů (které najdete v sekci příslušenství) jej můžete připevnit na bannerový oblouk "Bannerbow".

Stojan se skládá z ohebného sklolaminátového prutu, který se na koncích zasune do hliníkových podstavců. Následně se potištěný banner na vzniklý oblouk navlékne jako potah. Pro připevnění k oblouku "Bannerbow" je potřeba objednat dva adaptéry. Do těchto adaptérů se zasune jak sklolaminátový prut stojanu "Bannerbow", tak stojanu "Backdrop". Následně se na pruty napnou bannery a pomocí suchých zipů se obě části spojí dohromady.
materiál základní konstrukce sklolaminát
materiál potahu textilní banner
materiál nožek hliník
barva podstavce černá
šířka 3.000 mm
výška 2.350 mm
hloubka 150 mm
tisk digitální tisk na vlajkovinu 110g/m²
varianta jednostranný
vlastnosti včetně transportní tašky
hmotnost 14,5 kg
oblast použití Indoor

 18.152,00 Kč*

za kus
2-3 týdny
materiál nožek

Hodnocení

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Dosud nebylo hodnoceno.