Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. Ustanovení o ochraně dat
OK

Bannerový stojan „Backdrop“

Volně postavený bannerový stojan "Backdrop" upoutá pozornost kolemjdoucích ve formě reklamní stěny. V kombinaci s obloukem "Bannerbow" pak vytvoří perfektní veletržní stánek pro každou příležitost.

Pro volně stojící "Backdrop" je třeba zvolit variantu s podstavci. Pokud již máte "Bannerbow", můžete si "Backdrop" objednat i bez podstavců a za pomoci adaptérů (které najdete v sekci příslušenství) jej můžete připevnit na bannerový oblouk "Bannerbow".

Stojan se skládá z ohebného sklolaminátového prutu, který se na koncích zasune do hliníkových podstavců. Následně se potištěný banner na vzniklý oblouk navlékne jako potah. Pro připevnění k oblouku "Bannerbow" je potřeba objednat dva adaptéry. Do těchto adaptérů se zasune jak sklolaminátový prut stojanu "Bannerbow", tak stojanu "Backdrop". Následně se na pruty napnou bannery a pomocí suchých zipů se obě části spojí dohromady.
materiál základní konstrukce sklolaminát
materiál potahu textilní banner
šířka 3.000 mm
výška 2.350 mm
tisk digitální tisk na vlajkovinu 110g/m²
varianta jednostranný
oblast použití Indoor

 od 15.909,00 Kč*

za kus

Vyberte prosím variantu:

materiál nožek

Hodnocení

Dosud nebylo hodnoceno.